Inzet voor duurzaamheid: waarom we er trots op zijn een werkgever voor een leefbaar loon te zijn

Commitment to Sustainability: Why We're Proud to Be a Living Wage Employer

Bij Salt of the Earth Deodorant reikt onze inzet voor duurzaamheid verder dan alleen onze milieuvriendelijke producten. Wij geloven dat echt duurzaam zijn niet alleen betekent dat we de planeet ondersteunen, maar ook de mensen die onze reis mogelijk maken. Daarom zijn wij er trots op een gecertificeerd Leefbaar Werkgever te zijn. Dit is wat dat betekent voor ons team, onze gemeenschap en u, onze gewaardeerde klanten.

Wat is een leefbaar loon?

Een leefbaar loon is niet alleen het minimumloon. In plaats daarvan is het een loon dat werknemers in staat stelt zich een behoorlijke levensstandaard te veroorloven, waarbij niet alleen basisuitgaven zoals voedsel en huisvesting worden gedekt, maar ook deelname aan het gemeenschapsleven en noodbesparingen mogelijk worden gemaakt. Het weerspiegelt de werkelijke kosten van levensonderhoud in een specifieke gemeenschap.

Onze reis naar certificering voor een leefbaar loon

Onze reis om een ​​werkgever voor een leefbaar loon te worden, werd gedreven door onze kernwaarden: respect, integriteit en verantwoordelijkheid. We realiseerden ons al vroeg dat als we een echte impact op de wereld wilden maken, we er eerst voor moesten zorgen dat onze teamleden niet alleen op de werkplek maar ook in hun persoonlijke leven werden ondersteund.

Het proces omvatte het evalueren van onze gehele loonstructuur en het doorvoeren van de nodige aanpassingen om ervoor te zorgen dat alle werknemers, van productiepersoneel tot administratief personeel, een leefbaar loon verdienden. Het was een belangrijke stap, maar wel een die zijn vruchten heeft afgeworpen op het gebied van medewerkerstevredenheid en retentie.

De voordelen van een werkgever voor een leefbaar loon

Voor ons team: Het zijn van een werkgever voor een leefbaar loon heeft geleid tot een groter moreel binnen ons team. Werknemers voelen zich gewaardeerd en gerespecteerd, wat tot uiting komt in de kwaliteit van hun werk en de algemene werktevredenheid. We hebben een lager personeelsverloop, een lager ziekteverzuim en een meer betrokken personeelsbestand gezien.

Voor onze gemeenschap: Het betalen van een leefbaar loon draagt ​​rechtstreeks bij aan de lokale economie. Werknemers met een hoger besteedbaar inkomen kunnen het zich veroorloven om lokaal te kopen, lokale diensten te ondersteunen en bij te dragen aan de economische gezondheid van onze gemeenschap. Het stelt ook een norm voor andere bedrijven en stimuleert een stijging van de lonen in de hele gemeenschap.

Voor onze klanten: Wanneer u bij Salt of the Earth koopt, ondersteunt u een bedrijf dat zich inzet voor eerlijke en ethische praktijken. De wetenschap dat de producten die u dagelijks gebruikt, worden geproduceerd door werknemers die eerlijk worden betaald, voegt een extra laag vertrouwen en tevredenheid toe.

Ergens naar uitkijken

Wij geloven dat duurzaamheid gaat over het creëren van een positieve impact op de wereld, en daar hoort ook het waarborgen van het welzijn van onze medewerkers bij. Terwijl we verder gaan, blijven we zoeken naar manieren om de arbeidsvoorwaarden voor werknemers te verbeteren en ons bereik voor de gemeenschap uit te breiden. Werkgever zijn voor een leefbaar loon is niet slechts een badge die we dragen; het is een essentieel onderdeel van wie we zijn.

Ga met ons mee op onze reis

Wij nodigen u uit om met ons mee te gaan op deze reis naar een duurzamere en rechtvaardigere wereld. Elke aankoop die u doet ondersteunt niet alleen de duurzaamheid van het milieu, maar bevordert ook eerlijke arbeidspraktijken. Samen kunnen we een verschil maken: één deodorantstick tegelijk.

Wij zijn meer dan alleen een merk. Wij zijn een gemeenschap en we zijn er trots op dat u bij ons bent!

0 reacties

laat een reactie achter

Let op, opmerkingen moeten worden goedgekeurd voordat ze worden gepubliceerd